kkw - aktualnosci - energetyczna impreza

Energetyczna impreza

W dniu 27 wrześna, piękną słoneczną niedzielę gościliśmy na przystani ekipę przedstawicieli profesji, która pomaga nam rozjaśniać wieczory, ogrzewać się w kabinach barek farelkami itd - jednym słowem energetyków z Polskiej Grupy Energetycznej, a konkretnie Zakładu Energetycznego Warszawa Teren. Utrzymane z czasów sąsiedztwa z ośrodkiem energetyków kontakty zaowocowały imprezą rekreacyjno-sportową, którą KKW zorganizował dla byłych sąsiadów z Jachranki. Przy dość słabym wietrze odbyły się trzy wyścigi ze wszystkimi sportowymi szykanami, po czym strudzeni zawodnicy posilili się solidnie w przystaniowym bufecie, aby w pełni sił odebrać okazałe puchary.

Rywalizację wygrała ekipa z Ostrołęki pod wodzą Marka Czyża, na drugim miejscu znalazła się kolejna ekipa z Ostrołęki kierowana przez Dariusza Bociana, wyprzedzając zespół centrali (sam nie wiem, czy sobie nie nagrabili :-) ze sternikiem Krzysztofem Celińskim.

Według pierwszych relacji na gorąco uczestnikom impreza się spodobała i organizatorzy ze strony energetyków już chcieli się umawiać na termin wiosenny, jednak po wyjaśnieniu, ze jeszcze nie ma kalendarza imprez WTR 2010 zgodzili się poczekać.

Obiecano nam zdjęcia, które natychmiast po otrzymaniu umieścimy w galerii, a póki co musi wystarczyć ta krótka z konieczności i lakoniczna informacja.

Andrzej Kapłan

powrót