kkw - aktualnosci - 67

Znów na sportowo

Poniższą wiadomość, tak jak i następną, która pojawi się za chwilę publikuję z poślizgiem spowodowanym poszukiwaniem dość atrakcyjnego zdjęcia do ilustracji treści informacji. Zdjęcie jest, czytajcie zatem:

W dniach 10-12.08.2011 w Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Polski w slalomie na nartach wodnych. W zawodach we wszystkich kategoriach wzięło udział ponad 70 zawodników, w tym 24 mężczyzn w kategorii Open. Nasz zawodnik Jan Presz startował w kategorii open i po eliminacjach zajmował 6 miejsce z wynikiem 2/13/58km. Na pierwszym miejscu do finału wszedł faworyt zawodów rekordzista Polski Tomasz Bernatowicz z klubu ski-line Szczecin z wynikiem 3/11.25/58km wyrównując tym wynikiem rekord Polski. Jednak w finale wygrał Martin Grutza z klubu Zefir Bytom z gorszym wynikiem niż w eliminacjach 4,5/12/58km. Nasz zawodnik powtórzył swój dobry wynik z eliminacji i utrzymał 6 pozycję.

Jasiek-w-akcji

Nie ulega wątpliwości, że narciarstwo wodne to sport widowiskowy.

Jasiek

Czytelnikom należy się jeszcze przypomnienie odnośnie prezentacji wyników zawodów, które nie wtajemniczonym nic nie mówią. Jasiek opisał w ubiegłym roku w dużym skrócie na czym to polega, a poczytać można tu:

powrót