kkw - aktualnosci - 203

CSK Jachranka dziś

Dawno nie było nowych wiadomości klubowych i z Jachranki, zatem parę najświeższych.

Po pierwsze - planowane przez Zarząd na 17 kwietnia Walne Zebranie zostaje przełożone. Na kiedy na razie nie wiadomo, ale wstępnie myślimy o maju- czerwcu, w zależności od rozwoju sytuacji z wirusem.

Po drugie - chociaż pogoda w weekendy nie jest niestety zbyt sprzyjająca z powodu chłodu, na przystani bywam regularnie. Ostatnio przeszedłem się na teren ośrodka CSK aby zobaczyć co tam się dzieje. Otóż wycinka krzaków, drzew i karczowanie karp zostało zakończone. Przy okazji zostały też wycięte krzaczory wzdłuż drogi dojazdowej do portu, co spowodowało, że teren "nabrał przestrzeni". Na górze odsłoniły się pochowane wcześniej wśród drzew bungalowy,

CSK marzec 1

a sam teren również wydaje się większy niż wcześniej.

CSK marzec 2

Niestety nadal nie mamy kontaktu z nowym właścicielem, z któryn chcielibyśmy porozmawiać i porozumieć się co do dalszych losów naszej obecnej lokalizacji. Póki co jeszcze przez co najmniej najbliższy i następny sezon zmian pewnie nie będzie, ale kontakt jest potrzebny, aby wiedzieć co nas czeka dalej.

To tyle w przeddzień kalendarzowej wiosny - zobaczymy co będzie dalej. Oczywiście o wszelkich nowych okolicznościach ważnych dla klubu poinformuję, ale na razie więcej wieści nie ma.

Andrzej Kapłan

powrót