kkw - aktualnosci - 200

Idzie nowe

Witajcie w Nowym Roku. Wkraczamy w 52 rok istnienia Klubu więc podam kilka informacji, które będą miały w bliższej i nieco dalszej przyszłości wpływ na nasze... uwarunkowania.

Otóż jesienią ubiegłego roku ośrodek CSK - nasz sąsiad zmienił właściciela. Pomimo wielostronnych działań nie mamy stuprocentowego potwierdzenia co do nowego gestora. Według posiadanych informacji z drugiej ręki na terenie będzie tworzony ośrodek dla sportowców pod egidą Ministerstwa Sportu. Nie wiemy jaki zakres - jakie dyscypliny sportowe będą wiodące, ale wieść niesie, że na terenie mają być: boisko do futbolu, hale sportowe i hotel dla sportowców. Co będzie z częścią "wodną" nie wiadomo, ale należy liczyć się z tym, że znowu (jak w przypadku poprzedniej lokalizacji) nowy gospodarz nie będzie nas chciał. Myślę, że w bieżącym roku ta sprawa tak czy inaczej się rozstrzygnie ale sądzę też, że w sezonie letnim 2020 radykalne zmiany jeszcze nam nie grożą. Co będzie dalej czas pokaże.

Poniżej dwa wczorajsze zdjęcia z Jachranki, gdzie rozpoczęło się przygotowanie terenu, które na razie polega głównie na wycince drzew.

CSKcsk

csk 2

 

Andrzej Kapłan

PS Niniejszy news to materiał nr 200 na stronie klubowej od chwili jej uruchomienia :-)

powrót