kkw - aktualnosci - 180

Zbliża się czas podsumowań

Końcówka roku to czas, kiedy zwykle zastanawiamy się co w mijającym okresie udało się, a czego nie udało się dokonać. Pora więc zacząć również klubowe wstępne podsumowania, których efektem końcowym będzie sprawozdanie na Walnym Zebraniu 2019.

Zacznę od sprawy prac na rzecz Klubu. Po umieszczeniu niniejszego materiału wyślę do wszystkich korzystających z internetu klubowiczów tabelkę podsumowującą ewidencję godzin. Wprawdzie do końca roku pozostały jeszcze jakieś weekendy a ja chciałbym jeszcze parę rzeczy dokończyć, to jednak wydaje mi się, że i tak do pomocy w Jachrance pojawią się te same co zwykle osoby. A skoro te same co zwykle, to i "normę" godzin pracy dla Klubu mają wykonaną i najczęsciej z nadwyżką.

W 2018 roku przepracowaliśmy dla Klubu w sumie 405 godzin - prawie dwukrotnie więcej niż w roku poprzednim. To moim zdaniem byłby niezły wynik gdyby nie fakt, że 13 osób na liście klubowiczów w rubryce "suma godzin" ma wpisaną liczbę zero... Część z tych osób (ale nie wszyscy niestety) wpłaciła rekompensatę (czyli składkę dodatkową) ale jednak nie wszyscy.

Zapraszam do lektury i analizy danych i sugeruję wyciagnięcie wniosków.

Kolejnym krokiem podsumowań będzie zestawienie należności i wpłat klubowiczów w mijającym roku, ale aby Was nie obciążać od razu zbyt wielką ilością informacji, maila na ten temat wyślę za kilka dni.

Andrzej Kapłan

powrót