kkw - aktualnosci - 14

Akcja odśnieżna

Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem odbyła się dziś w Jachrance akcja odśnieżna, w której wzięło udział 19 osób z kilkoma osobami towarzyszącymi, a mianowicie (mniej więcej w kolejności przybycia): Zbyszek Kania, Piotr Baryłka, Wojciech Presz + 1, Andrzej Kapłan, Ola Dembowska, Tadeusz Dembowski, Piotr Szczepańaski, Paweł Szczepański, Maciek Szczepański, Jarek Małecki +1, Narcyza Wąsowska, Tomek Wąsowski, Jarek Wąsowski, Artur Wąsowski, Janusz Wojcieszuk, Piotr Kosmowski, Jurek Sołtan & Co, Ryszard Bruszkiewicz, Irek Łada. (jesli ktoś został pominięty bardzo proszę o sygnał mailowy - natychmiast uzupełnię).

Odśnieżanie schodów i tarasu zajęło około 2 godzin, czyli więcej niż optymistycznie założyłem, nikt się nie obijał - nawet najmłodsi pracowali dzielnie do końca. Po zakończeniu Tomasz Wąsowski Team zaserwował kiełbaski z grilla i gorącą herbatę.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję głównie w imieniu stropu hangaru :-). Miejmy nadzieję, ze tegoroczna zima, która nie jest w zasadzie nadzwyczajna, wyczerpała już swoje zapasy śniegu i powtórzenie akcji nie będzie konieczne.

A oto i kilka zdjęć - Tomka Wąsowskiego i Janusza Wojcieszuka:

odsniezanie-raz

Wszyscy dzielnie pracują

odsniezanie-dwa

Jeszcze sporo zostało, ale za trochę...

odsniezanie-trzy

... koniec roboty blisko

odsniezanie-cztery

Parę metrów sześciennych obciążenia mniej

odsniezanie-piec

Urobek :-)

Andrzej Kapłan

 

powrót